about-500x333.png

O Nás

Kdo jsme a jak to celé vzniklo? Odborná oponentura vznikla díky hromadícím se potřebám přátel, známých a firem, které poptávají odbornou pomoc. Čím dál víc firem hledá oponenta (poradce) v oblasti IT. Příkladem je nastavení podmínek s dodavateli, smluv, ale také i doporučení - jakou firmu zvolit a podobně. Praxe je taková, že ať už poptáte jakékoli služby z IT a jiných oborů, kterým nerozumíte, stáváte se obětí dodavatelů. Nabízíme:

 • Poradenství v IT a pomoc s oponenturou (software, mobilní aplikace, weby a další)
 • Pomoc se smlouvami mezi dodavateli a objednatelem
 • Odborné vedení komunikace s dodavatelem a dalšími externisty
 • Doporučení na osvědčené firmy a dohlídaní výsledku dodávané práce a služeb

Do našeho portfolia patří řada dodavatelů vývoje software, a to dle potřeb zákazníků. Možný je také odborný dohled nebo konzultace.

Read More

V oblasti marketingu spolupracujeme s firmami a odborníky, jež se několik let specializují na individuální oblasti problematiky marketingu.

Read More

V oblasti analýz máme nezávislé partnery, kteří jsou schopni pomoci s analýzou (posudkem) rozpracovaného, nebo hotového díla.

Read More

Pro zajištění odborného poradenství v oblasti IT, spolupracujeme s řadou architektů, kteří se věnují vývoji software, webů a informačních systémů. 

Read More

Nabízené zkušenosti

Zkušenosti, nebo-li také znalostní báze je seznam praxe a oblastí, kde jsme se pohybovali a pohybujeme. Přesněji řečeno se jedná o seznam projektů, oblastí IT a souhrn praxe, kterou využíváme k naplnění potřeb zákazníka. Zároveň tak jsme schopni vyhodnotit, které služby jsme a nejsme schopni zákazníkům nabídnout. Přestože máme přímé zkušenosti se samotnou realizací vývoje, marketingu a podobně, nabízíme primárně poradenské služby a kontroling. Díky toho máme zajištěn nezávislý pohled na úspěch projektu 

Za dobu více jak 10 let působení na trhu IT jsme měli možnost se podílet na rozsáhlém množství projektů a zároveň tak řešit mnoho nestandardních případových situací. Po tuto dobu jsme působili a stále působíme v těchto oblastech:

 • Vývoj informačních systémů na míru zákazníkovi (od analýzy požadavku až po odevzdání)
 • Konzultace, podílení se na návrzích a uvedení v realitu různých marketingových aktivit - business
 • Navrhování smluv, připomínkování, hledání měřitelných faktorů a tvoření dodatků dle potřeby
 • Konzultace již hotových řešení, návrh dalších postupů
 • Servisní dohled a držení 24/7 podpory
 • Performance - vytíženost dat a monitoring
 • Definování technologií a možností pro tvorbu webů

Díky těmto zkušenostem jsme schopni nabídnout pomoc ne jen v IT, ale také v oblasti podpory obchodu prostřednictvím marketingovývh nástrojů, nebo vhodného nastavení procesů. Přesto si vyhrazujeme právo poptávku odmítnout, a to v případě, že naše znalosti vyhodnotíme jako nedostačující na to, abychom byli přidanou hodnotou pro zákazníka. 

Veškeré aktivity, které nabízíme se uskutečňují ve spolupráci s několika nezávislými partnery a Freelancery, jejichž zkušenosti jsme schopni využít podle potřeb zákazníka. Přesto vše probíhá až po dohodě se zákazníkem, kde se nejprve komunikují potřeby a možnosti nákupu know-how. Zcela úmyslně neuvádíme názvy partnerských firem nebo freelancerů. Jednak je to naše know-how, ale zároveň nikdy nevíme, kdo a jak bude do projektu zapojen. Přesto jsme schopni propojit zákazníka a dodavatele na přímo, k dosažení snížení nákladů a podpoření efektivní komunikace. Vše dle dohody s klientem a rozsahu potřeb.