Doporučení

Doporučení nabízíme z důvodu toho, že za dobu našeho působení jsme spolupracovali s x dodavateli jsme si dokázali každého z nich ověřit a již víme, koho můžeme a koho nemůžeme doporučit. Každého z doporučených dodavatelů jsme také schopni prezentovat i díky referencím a spokojenosti jejich stávajících klientů. Zároveň jsme neustále s dodavateli v kontaktu a stejně tak se zákazníkem, který obdržel naše doporučení. Díky toho neustále vyhodnocuje spokojenost zákazníka a efektivitu spolupráce s dodavateli, abychom dokázali vyřešit blížící se nezdar nebo jakékoli pochybení. 

Této služby si nesmírně ceníme, protože stojí na již vybudovaných partnerských základech, které aktivně udržujeme dle potřeb zákazníků, ale hlavně neustále posouváme dopředu.

Běžnými případy, které jsme již řešili třeba jsou:

  • Doporučení společnosti pro vývoj webových řešení
  • Doporučení společnosti pro marketingové aktivity
  • Doporučení nezávislých freelancerů z oblasti vývoje webových portálů, marketingu a copywritingu
  • Doporučení dodavatele pro nainstalování jednoduché firemní sítě, serverů a dalších IT komponent
  • Hledání vhodných open-source řešení dle potřeb klienta (web, crm, .. )

Výše je pouze výňatek služeb, kterým se věnujeme. Zajímavostí také je, že se na nás obrací lidé i s doporučením na živnostníky v oboru stavitelství. Nevíte-li si rady a hledáte cestu jak nešlápnout vedle, potom se na nás neváhejte obrátit. Netvrdíme že víme vše, ale to co víme, o to se dokážeme podělit a případně i konzultovat možnosti. Zároveň tak diskutovat o dodavatelích a pomoci s jejich vybráním! Napište nám!